Europort - 7 t/m 10 november 2017 in Rotterdam Ahoy-Contact

Europort

Contact

Wilt u meer weten over deelname aan Europort 2015 of heeft u specifieke wensen voor uw standruimte? Neem dan contact op met het projectteam, telefoon 010 - 293 3250 of stuur een e-mail naar info@europort.nl. Uiteraard kunt u ook een van de teamleden direct benaderen.

Contactgegevens projectteam / organisatie


Rotterdam Ahoy nv
Ahoy-weg 10
3084 BA Rotterdam

Postbus 5106
3008 AC Rotterdam

Tel.: 010 293 32 50   
Fax: 010 293 32 09
E-mail: info@europort.nl

Internationale vertegenwoordigers

Zie het overzicht van alle internationale sales vertegenwoordigers over de hele wereld.

Het Europort Project team

Exhibition Manager

Raymond Siliakus

Exhibition Manager
r.siliakus@ahoy.nl
010 293 32 50
Account Manager

Danny van Eijk

Account Manager
d.vaneijk@ahoy.nl
010 293 32 50
Account Manager

Yvonne Koster

Account Manager
y.koster@ahoy.nl
010 293 32 50
Project Support

Chantal Smit-Brugts

Project Support
c.smit@ahoy.nl
010 293 32 50
Project Support

Angelique Kooijman

Project Support
a.kooijman@ahoy.nl
010 293 32 50
Communications Executive

Monique Zeedijk

Communications Executive
m.zeedijk@ahoy.nl
010 293 32 50
Project Support

Selena Letterie

Project Support
S.Letterie@ahoy.nl
010 293 32 50
Wij gebruiken cookies voor website analyse en marketingdoeleinden. Door onze site te bezoeken en te gebruiken, accepteert u deze cookies.
ACCEPTEER